Personalni Styling.png

Osobní styling

se stylistkou

Nabízím odborné rady ohledně velikosti, střihu a kvalitě produktů.

Sestavím vám perfektní styling pro jakoukoliv příležitost

Brno - Praha

Privátní VIP schůzku pro mé klienty v italském butiku LIVIANACONTI, kde naši schůzku zahájíme kávou či šampaňským. Společně posedíme a vybereme pár nových kousků , které oživí váš šatník a styling přímo vám na míru.

Personalni Styling.png

Zatímco si budete vychutnávat svůj nápoj, popovídáme si o tom, co si představujete a vybereme vhodný styling. Vy, jsi vše můžete v klidu vyzkoušet a já vám přinesu všechny různé velikosti, střihy i doplňky. Při této službě je možné domluvit sestavení pár outfitů dopředu, takže budou připravené k vašemu příchodu.

Stanete se mým výjimečným hostem a po dobu 90 minut bude butik otevřen jen pro vás.

Liviana Conti.jpeg

Londýn

Nabízím exkluzivní službu strávit víkend/den v Londýně na těch nejlepších nákupech vůbec! 

Na Londýnské módní scéně se pohybuju už přes 10 let a proto se opravdu dobře vyznám v místních shopping centrech a luxusních módních domech .

 

V Harvey Nichols jsem pracovala jako stylistka v letech 2018-2020 a právě tady jsem pro vás domluvila exkluzivní VIP den, na který jen tak nezapomenete.

 

Náš den může začít s úžasnou snídaní v 5 patře již zmíněného luxusního domu. Poté se přesuneme do místní STYLE CONCIERGE.

 

Zatímco budete odpočívat v příjemném prostředí, já se postarám o to, aby byl váš styling výjimečný a hlavně bezstarostný. Připravím vám veškeré oblečení v padnoucích velikostech s vhodnými doplňky. Společně sestavíme dokonale padnoucí styling z prestižního sortimentu přímo vám na
míru.

 

Objevte nový originální styl a nové exkluzivní značky, které nikdo jiný nemá. Posuňte váš styl oblékání o úroveň výš.
Protože to Londýn nabízí = to nej pro milovníky módy a originality.


Pokud se rozhodnete podniknout se mnou nákupy v Londýně, s radostí vám zajistím celý VIP den od snídaně, přes nákupy, kosmetiku, modeláž nehtů nebo pozdní oběd v příjemné restauraci, která je součástí domu Harvey Nichols. Prostě vše, aby byl tento den pro vás opravdu nezapomenutelným.

Neváhejte a sdělte mi vaše přání a požadavky, udělám vše proto, abych vám připravila dokonalý zážitek.

Personalni Styling.png
Mews1.jpeg
Jitka Mertova.jpg

Na přání zákazníka

Nákup se personální stylistkou ve Vámi vybraném

Shopping centru ať už jste kdekoliv!

Doporučím vám vhodné značky a produkty hodící se přímo pro vás. Opět spolu vše projdeme, prodiskutujeme.

 

Navrhnu vám styling, který si v klidu vyzkoušíte a já vám donesu případné další velikosti nebo doplňky. Vyhnete se stresu z dlouhého vybírání a rozhodování 

Personalni styling.jpeg